“Amirobod kon geofizika ekspeditsiyasi” filialida 2024 yil yakunlariga bag‘ishlangan yig‘ilish bo‘lib o‘tdi
24.12.2024
1147
“O‘zbekgeofizika” AJ boshqaruv raisining ishlab chiqarish va innovatsiyalar bo‘yicha birinchi o‘rinbosari A.A. Azimboyev rahbarligida “Amirobod kon geofizika ekspeditsiyasi” filialida 2024 yil yakunlariga bag‘ishlangan yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Yig‘ilishda filial direktori X. Chariyev tomonidan yil davomida belgilangan rejalarni amalga oshirish bo‘yicha ko‘rilgan chora-tadbirlar yuzasidan hisobot taqdim etildi. Shuningdek, 2025 yil uchun geofizik tadqiqotlar rejalari muhokama qilindi.
Tadbir yakunida A. Azimboyev yil davomida amalga oshirilgan ishlarning ahamiyatiga e’tibor qaratib, faoliyatda yuqori sifat standartlariga qat’iy rioya qilish zarurligini ta’kidladi. Shuningdek, filial jamoasini belgilangan maqsadlar yo‘lida yanada samarali faoliyat ko‘rsatishga chaqirdi. U yig‘ilganlarni kirib kelayotgan yangi yil bilan samimiy tabriklab, ularga oilaviy tinchlik, xotirjamlik va yangi marralar tiladi.

«Амирабудская горно-геофизическая экспедиция» состоялось собрание, посвященное итогам 2024 года
Под руководством первого заместителя председателя правления АО «Узбекгеофизика» по вопросам производства и инноваций А.А. Азимбоева в филиале «Амирабудская горно-геофизическая экспедиция» состоялось собрание, посвященное итогам 2024 года.
В ходе мероприятия директор филиала Х. Чариев представил отчет о выполненных мерах по реализации планов, намеченных на год. Также были обсуждены планы геофизических исследований на 2025 год.
В завершение заседания А.А. Азимбоев подчеркнул значимость выполненной работы, акцентировав внимание на необходимости строгого соблюдения высоких стандартов качества в деятельности. Он призвал коллектив филиала к еще более эффективной работе для достижения поставленных целей. Кроме того, он тепло поздравил всех присутствующих с наступающим Новым годом, пожелав им семейного благополучия, спокойствия и новых достижений.