“Buxoro geofizika ekspeditsiyasi” filialida 2024-yilda bajarilgan ishlar sarhisobi va 2025-yil uchun rejalarni muhokama qilishga bag‘ishlangan yig‘ilish bo‘lib o‘tdi
25.12.2024
1296
“O‘zbekgeofizika” AJ boshqaruvi raisining ishlab chiqarish va innovatsiyalar bo'yicha birinchi o'rinbosari A. Azimboyev boshchiligida “Buxoro geofizika ekspeditsiyasi” filialida 2024-yilda bajarilgan ishlar sarhisobi va 2025-yil uchun rejalarni muhokama qilishga bag‘ishlangan yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Yig‘ilish davomida filial direktori J. Urozov yil davomida amalga oshirilgan geofizik tadqiqotlar va ularning natijalari bo‘yicha taqdimot qildi. Shu bilan birga, kelgusi yilga belgilangan maqsadlar va vazifalar taqdim etildi.
Tadbir davomida boshqaruv raisining ishlab chiqarish va innovatsiyalar bo'yicha birinchi o'rinbosari A.Azimboyev bajarilgan ishlarning ahamiyatini alohida ta’kidlab, ish jarayonida yuqori sifat va samaradorlikni ta’minlash muhimligini qayd etdi. Shuningdek, barcha xodimlarni kirib kelayotgan Yangi yil bilan samimiy qutlab, ularga ulkan yutuqlar va oilaviy farovonlik tiladi.

«Бухарская геофизическая экспедиция» состоялось собрание, посвященное подведению итогов работы за 2024 год и обсуждению планов на 2025 год
25.12.2024
1297
Под руководством первого заместителя председателя правления АО «Узбекгеофизика» по вопросам производства и инноваций А. Азимбоева в филиале «Бухарская геофизическая экспедиция» состоялось собрание, посвященное подведению итогов работы за 2024 год и обсуждению планов на 2025 год.
В ходе мероприятия директор филиала Дж. Урозов представил презентацию о выполненных геофизических исследованиях и их результатах за прошедший год. Также были озвучены цели и задачи на предстоящий год.
Первый заместитель председателя правления А. Азимбоев в своем выступлении особо отметил значимость выполненных работ, подчеркнув важность обеспечения высокого качества и эффективности в рабочем процессе. В завершение он тепло поздравил всех сотрудников с наступающим Новым годом, пожелав им больших успехов и семейного благополучия.