“O‘zbekgeofizika” AJ xodimlari ilmiy-amaliy anjumanda ishtirok etdi
2025-yil 20-noyabr kuni Davlat aktivlarini boshqarish agentligida, “Science and Innovation” xalqaro ilmiy jurnali hamkorligida “Sanoat va ilm-fan: innovatsiyalarni rag‘batlantirish, texnologiyalar transferi va barqaror iqtisodiy o‘sish yo‘lida institutsional hamkorlik” mavzusida respublika ilmiy-amaliy anjumani bo‘lib o‘tdi.
Tadbirda “O‘zbekgeofizika” AJ xodimlari faol ishtirok etdi.
Shek Evgeniy Yurevich, «O‘zbekgeofizika» AJ Aksiyadorlar bilan korporativ munosabatlar bo‘limi boshlig‘i, anjumanda jamiyat faoliyatida innovatsiyalarni joriy etish va strategik boshqaruvni rivojlantirish tajribasi mavzusida ma’ruza bilan chiqdi.

Сотрудники АО «Узбекгеофизика» приняли участие в научно-практической конференции.
20 ноября 2025 года в Агентстве по управлению государственными активами совместно с международным научным журналом *Science and Innovation* состоялась республиканская научно-практическая конференция на тему:
«Промышленность и наука: институциональное сотрудничество на пути стимулирования инноваций, трансфера технологий и устойчивого экономического роста».
В мероприятии приняли активное участие сотрудники АО «Узбекгеофизика».
Шек Евгений Юрьевич, начальник отдела корпоративных отношений с акционерами АО «Узбекгеофизика», выступил с докладом на тему внедрения инноваций в деятельность общества и развития стратегического управления.