“O‘zbekgeofizika” AJda sayyor qabullar o'tkazildi
23-24 aprel kunlari "O'zbekgeofizika" AJning “Amirobod kon geofizika ekspeditsiyasi” va “Buxoro geofizika ekspeditsiyasi” filiallarida “O‘zbekneftgaz” AJ bosh geologi N.U. Muxutdinov va “O‘zbekgeofizika” AJ Boshqaruv raisi R. A. Yusupjonov raisligida sayyor qabullar o'tkazildi.
Muhokama davomida xizmatlar sifatini oshirish, geofizik xulosalarni o‘z vaqtida yetkazib berish, mutaxassislar malakasini muntazam oshirib borish hamda ishlab chiqarish jarayonlarini zamonaviy texnika va ilg‘or dasturiy vositalar bilan ta’minlash masalalari ko‘rib chiqildi. Shuningdek, xodimlarning shaxsiy murojaatlari tinglanib, ularni qonunchilik doirasida ijobiy hal etish bo‘yicha ko‘rsatmalar berildi.
Sayyor qabullardan asosiy maqsad – xodimlar bilan ochiq muloqotni ta’minlash, muammolarni joyida bartaraf etish va umumiy ish samaradorligini oshirishdan iborat.

В АО «Узбекгеофизика» проведены выездные приёмы
23–24 апреля в филиалах «Амирабодская геофизическая экспедиция» и «Бухарская геофизическая экспедиция» АО «Узбекгеофизика» под председательством главного геолога АО «Узбекнефтегаз» Н.У. Мухутдинова и председателя правления АО «Узбекгеофизика» Р.А. Юсупжонова были проведены выездные приёмы.
В ходе обсуждений рассмотрены вопросы повышения качества услуг, своевременного предоставления геофизических заключений, регулярного повышения квалификации специалистов, а также обеспечения производственных процессов современным оборудованием и передовыми программными средствами. Также были заслушаны личные обращения сотрудников и даны поручения по их положительному решению в рамках законодательства.
Основная цель выездных приёмов — обеспечение открытого диалога с сотрудниками, оперативное решение проблем на местах и повышение общей эффективности работы.