“Ustyurt geofizika ekspeditsiyasi” filialida “11-noyabr kasaba uyushma tashkilotlari kuni” munosabati bilan xodimlar o‘rtasida sport tadbirlari o‘tkazildi.
11.11.2022
572
"O'zbekgeofizika" AJ ning "Ustyurt geofizika ekspeditsiyasi" filialida "11-noyabr kasaba uyushma tashkilotlari kuni" munosabati bilan filial xodimlari o'rtasida sport tadbirlari bo'lib o'tdi. Ishchi-hodimlar o'rtasida shaxmat, shashka va stol tennisi bo'yicha sport tadbirlari o'tkazildi.
Sport tadbirlari yakunida, filial rahbariyati va kasaba uyushma qo'mitasi tomonidan g'oliblarga sovg'alar va diplomlar topshirildi.
Shuningdek, filial kasaba uyushmasi a'zolari hamda ishlab chiqarish ilg’orlari ham e'tibordan chetda qolmadi, ular namunali mehnati va yuqori professionaligi uchun ragbatlantirildi.

В филиале «Устюртская геофизическая экспедиция» в честь «11-ноября день профсоюзных организаций» среди сотрудников проведены спортивные мероприятия.
11.11.2022
560
В филиале «Устюртская геофизическая экспедиция» АО «Узбекгеофизика» в честь «11-ноября день профсоюзных организаций» среди сотрудников филиала проведены спортивные мероприятия по шахматам, шашкам и настольному теннису.
По итогам проведённых спортивных мероприятий, руководством филиала и профсоюзного комитета победителям были вручены подарки и дипломы.
Так же, не остались без внимания члены профсоюза и передовики производства, им также были вручены подарки за добросовестный труд и высокий профессионализм.