"Amirobod kon geofizika ekspeditsiyasi" filiali yoshlari tomonidan "Iqtidorim, bor imkonim - sen uchun Vatan!" shiori ostida yosh mutaxassislar tomonidan taqdimotlar namoyish etildi.
24.11.2022
605
Yoshlarga oid davlat dasturi ijrosini ta’minlash, yosh mutaxassislar bilimini oshirish va ular tomonidan beriladigan taklif va loyihalarni ishlab chiqarishga tadbiq etish muhim vazifa qilib belgilangan.
Ushbu dastur doirasida "Amirobod kon geofizika ekspeditsiyasi" filiali yoshlari tomonidan "Iqtidorim, bor imkonim - sen uchun Vatan!" shiori ostida yosh mutaxassislar tomonidan taqdimotlar namoyish etildi.
Yosh mutaxassislar tomonidan berilgan taklif va loyihalar atroflicha o‘rganilib, ishlab chiqarishga tadbiq etish uchun ko‘rsatmalar berildi. Tadbir so‘ngida rahbariyat tomonidan, yoshlar yoritgan mavzu va takliflar qanchalik o‘rinli ekanligi va yoshlarni o‘z sohasi bo‘yicha izlanishlarda to‘xtab qolmasliklari ta’kidlab o‘tildi.

Молодые специалисты филиала «Амирабадская промысловая геофизическая экспедиция» выступили под девизом "Iqtidorim, bor imkonim - sen uchun Vatan!".
24.11.2022
604
Важной задачей является обеспечение реализации государственной молодежной программы, повышение уровня знаний молодых специалистов, внедрение в производство внесенных ими предложений и проектов.
В рамках этой программы выступили молодые специалисты филиала «Амирабадская промысловая геофизическая экспедиция» под девизом "Iqtidorim, bor imkonim - sen uchun Vatan!"
Предложения и проекты молодых специалистов были тщательно изучены и даны указания для внедрения в производство. В конце мероприятия руководство подчеркнуло, что все предложенные молодыми специалистами темы актуальны и подлежит к дальнейшему внедрению.